Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Про установу

"МРЦ Затока" - медично реабілітаційний центр Міністерства внутрішніх справ України

Пропонуємо Вам санаторно-курортне лікування з діагностичними та лікувально-реабілітаційними послугами. Лікувально-реабілітаційні процедури призначаюьтся індивідуально з урахуванням медичних показань та протипоказань, згідно основного захворювання з яким хворий направленний на лікування.

 

Ми знаходимося у відомому курорті Одеської області - Затоці.

Затока - відомий центр туризму, релаксації і відпочинку в Україні, розташований за 60 км в південно-західному напрямку від Одеси.  Зі станції Лиманська починається курорт Затока, саме тут знаходиться наш реабілітаційний центр. Цьому району притаманні найширші у Затоці піщані пляжі з пологим заходом у воду. Тут особливо комфортно відпочивати з маленькими дітьми. Інфраструктура досить розвинена, водних розваг вистачає як дітям, так і дорослим. Морські прогулянки на водних велосипедах, скутерах, пляжний волейбол, різноманітні гірки і батути – ви легко знайдете собі заняття, якщо раптом набридне лежати на пляжі.

Курортна зона в районі станції Лиманської не відчуває нестачі і в магазинах, торгових павільйонах, ресторанах, кафешках і нічних клубах.

Пляжі курорту Затока розташовані уздовж всієї коси, що розділяє Чорне море і Дністровський лиман. Пляжі широкі, піщані. Пологе дно зручне для купання дітей. Численні бази відпочинку Затоки надають комфортні умови сімейного відпочинку з дітьми. Кліматичні особливості, зручний транспортний під'їзд, пологе дно, широкі без обривів пляжі, розвинена інфраструктура приваблюють в Затоку багато відпочиваючих.

ТЕРИТОРІЯ ТА НОМЕРА

 

   

ЗДОРОВ'Я

Медичний реабілітаційний центр Міністерства внутрішніх справ України «Затока» пропонує послуги з відпочинку та оздоровлення, а також проведення різноманітних семінарів, конференцій, змагань, фестивалів, з'їздів в літній період.

 

  

 

КОМФОРТНО І ЗРУЧНО

Прекрасне місце розташування дозволить вам відпочити в повній мірі. Оздоровитися самим і своїм дітям.

 

  

 

 

ХАРЧУВАННЯ

СНІДАНОК 6:00 - 8:00     ОБІД 12:00 - 13:00     ВЕЧЕРЯ 17:00 - 19:00

   

 • Здорове харчування забезпечує нормальний розвиток і життєдіяльність людини, сприяє зміцненню його здоров'я і профілактиці захворювань.
 • Здорове харчування - запорука довгого життя. Для гарного самопочуття, правильного функціонування органів нам необхідно харчуватися якісною їжею.
 • Різноманітність фруктів і овочів на вашому столі, кисломолочна і молочна продукція, горіхи і злаки, це і є здорове харчування!

Ми постаралися зібрати для вас найкращі рецепти салатів, перших і других страв, десертів і випічки з максимальною користю для вашого здоров'я!

 

ДЛЯ ПРОЖИВАННЯ ПРОПОНУЮТЬСЯ

 №п/п Послуги, проживання із 3-х разовим харчуванням  Ціна*   Примітка
1. 2-3 місні номера   Блочна система, санвузол на дві кімнати (душ, умивальник, туалет); (холодильник, кондиціонер, телевізор) 
2. 2-3 місні номера з усіма зручностями   Капітальні 2-поверхові корпуси з балконами, біля басейну; (санвузол, холодильник,  кондиціонер, телевізор) 

* З початком російської військової агресії проти України з 2022 року медичний реабілітаційний центр "Затока" тимчасово не надає послуги з реабілітації та оздоровлення.

(с) 2023

Запис до лікаря